Apie mus

Ilgametė patirtis, profesionalų komanda, garsiausių gamintojų ir kokybiškiausių produktų linijos bei išskirtinis dėmesys klientui yra svarbiausi veiksniai, kurie leidžia pasiūlyti platų naujausias tendencijas ir technologijas atitinkantį šviestuvų ir apšvietimo sprendimų asortimentą.

Lubiniai šviestuvai

Papuoškite savo svetainę, miegamojo kambarį, virtuvę ar kitą namų erdvę lubiniu šviestuvu. Pas mus rasite didelį lubinių šviestuvų pasirinkimą, nuo akį traukiančių ir susidomėjimą keliančių geometrinių figūrų iki kasdienybėje sutinkamų daiktų imitacijų, todėl tinkamiausią šviestuvą jaukiai namų atmosferai sukurti - tikrai rasite.

Pakabinami šviestuvai

Esant didelei kambario ar patalpos erdvei, dažniausiai nusprendžiama šviestuvus montuoti prie lubų. Mūsų siūlomų lubinių šviestuvų gama leis Jums kūrybiškai susikurti jaukų ir praktišką namų ar patalpų apšvietimą. Dauguma parduodamų šviestuvų yra reguliuojami, kurie itin greitai leis Jums pakeisti kambario nuotaiką - ar tai būtų šviesus draugų vakarėlis ar romantiškas filmas prietemoje.

Sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai dažniausiai skirti papildomam apšvietimui, bet taip pat tai gali būti ir graži interjero detalė. Pas mus rasite įvairių sieninių šviestuvų, kurie yra modernūs, stilingi, praktiški ir ilgaamžiški, bei tinkantys įvairioms erdvėms.

LED Veidrodžiai

Suteikite savo vonios kambariui ar kitai erdvei gyvybingumo, bei modernumo dvelksmo įsimontavę LED veidrodį. Gerai parinktas veidrodis ne tik vizualiai praplės erdvę, bet suteiks daugiau apšvietimo, bei jaukumo. Mūsų parduodami LED veidrodžiai yra nesunkiai montuojami, praktiški, bei modernūs.

Vonios šviestuvai

Šviesa vonioje - būtinas dalykas ir tai galite įgyvendinti šiuolaikiškai ir praktiškai. Mes siūlome modernius, naujoviškus sieninius vonios kambario šviestuvus. Daugumoje šviestuvu naudojamos LED lemputės, kurios ne tik taupo energiją, bet yra reguliuojamos ir leidžia Jums patiems susikurti norimą atmosferą vonioje.

ĮMONTUOJAMI ŠVIESTUVAI

Itin praktiškas apšvietimo būdas - įmontuojami šviestuvai. Šviestuvai tinkantys bene bet kokiai erdvei. Lengvai montuojami, norint - nepastebimi, norint - gražus dizaino akcentas. Siūlome platų pasirinkima universaliausių šviestuvų rinkoje.

Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai puikus eksterjero dizaino akcentas, bei teritorijos saugumo padidinimas. Išsirinkite iš įvairių siūlomų lauko šviestuvų ir mėgaukites savo terasos, sodo ar kiemo grožiu, ne tik dienos šviesoje, bet ir tamsų vakarą.

VABZDŽIŲ GAUDYKLĖS

Itin veiksimingas ir ilgaamžis vabzdžių naikinimo būdas, tai LED vabzdžių gaudyklės. Gaudyklės privilioja vabzdžius šviesa ir savo aukšta įtampa sėkmingai juos nukenksmina.